Hvert år lanserer ARTDECO sin helt unike sommerkolleksjon, og i år er inspirasjonen hentet fra den italienske «hvite» byen Ostuni og familiebedriften fra Città Bianca som har laget unike, håndlagede gjenstander av keramikk og terrakotta i mer enn tre generasjoner.
Den nye kolleksjonen utstråler varme og glede med sine myke bruntoner, til intens koboltblå toner. De lette teksturene gir en sommer-fresh og solbrun hud – akkurat slik vi ønsker!
Og får du ikke utrolig lyst til å reise? Det gjør hvertfall vi!
En liten smak av Italia kan du nå få ved å sikre deg årets sommerkolleksjon «Collect Sunshine Memories».
ALL SEASONS BRONZING POWDER

Dette pudderet er et vegansk bronzing-pudder som fremkaller en naturlig, solkysset look. Satt sammen av tre forskjellige farger som kan kombineres individuelt avhengig av hudtype og årstid. Fargene passer også perfekt sammen!
· Solpudder med tre ulike nyanser
· Vitamin E
· Vegansk
· Fri for parabener, mineraloljer og parfyme
Kjøp produktet her.
GLOW BRONZER

Dette pudderet er et vegansk, parfymeri bronzing-pudder og highlighter i ett. Produktets noe kremete tekstur gjør at det blendes perfekt inn i huden. Produktet kan også brukes over vanlig pudder som en siste finish.
Fremhev gløden!
· 2 in 1: solpudder og highlighter i same product
· Vegansk
· Fri for parabener, mineraloljer og parfyme
Kjøp produktet her.
BRONZING BLUSH

Blushen som gir huden en strålende finish! Den er både vegansk og består av to unike nyanser som passer både sammen og hver for seg. Også fin som øyeskygge!
· Vegansk
· Blush i to farger
· Fri for parabener, mineraloljer og parfyme
Kjøp produktet her.
Bli inspirert og finn dine nye favoritter fra ArtDeco! Produktene finner du her.